Unikalny tekst

„Arrow’s Hell“

Autor: Chantal Fernando

Cykl: „Wind Dragons MC“ (tom 2)

Wydawnictwo NieZwykłe

Gatunek: literatura obyczajowa, romans.

Liczba stron: 288

Data wydania: wrzesień 2020 r.

Ponownie z ogromną przyjemnością wkroczyłam do klubu motocyklowego Wind Dragons. Po rewelacyjnej historii o Feye i Deksie, przyszła kolej na Annę i Arrowa. Dzieje się, oj dzieje 🙂

     „To nie jest świat, w którym chciałam żyć, a jednak został mi narzucony”.

Klub motocyklowy Wind Dragons, nie cieszy się dobrą renomą. Należą do niego silni, bezwzględni, charyzmatyczni mężczyźni, którzy mają niejedno za uszami. Rywalizacja między klubami o wpływy, pieniądze, szemrane interesy. Tych mężczyzn łączy niesamowita więź, zawsze i wszędzie mogą na siebie liczyć. Są dla siebie nawzajem jak najbliższa rodzina. Nie oceniają się nawzajem, szanują, rozumieją i wspierają. Prowadzą bardzo „swobodny” tryb życia, nieustannie otaczają się ciągnącymi do nich jak pszczoły do ula kobietami, które zrobią wszystko, aby zwrócić na siebie ich uwagę. Żyją według ustalonych przez siebie zasad.

Anna to bardzo sympatyczna, serdeczna dziewczyna. Ma dwadzieścia pięć jest doktorantką, ma swoich znajomych w tym serdeczną przyjaciółkę, z którą znają się całe życie. Jest młodszą siostrą Rake’a, a ten jest członkiem klubu. Facet rozciąga nad nią parasol ochrony, pilnuje ją na każdym kroku, wie, że przez jego przynależność do klubu, Annie może grozić poważne niebezpieczeństwo. Dziewczyna nie godzi się na takie traktowanie, za wszelką cenę próbuję uzyskać życiową przestrzeń, co wcale nie jest takie łatwe. Niespodziewanie jej uwagę przykuwa Arrow – przyjaciel jej brata i członek klubu. Nie może przestać o nim myśleć. Jednak Arrow wydaje się być kompletnie obojętny w stosunku do Anny, ignoruje ją i lekceważy. A jak jest w rzeczywistości? Koniecznie sprawdźcie, dobra zabawa i emocje gwarantowanej!

      „Bycie otoczoną przez grupę samców alfa wcale nie jest łatwe”.

Jak długo można zatracać się w rozpaczy, poczuciu winy? Akcja powieści toczy się dynamicznie niesie emocje, intryguje, ciekawi. Fabuła dopracowana, ukazuje codzienność naszych bohaterów i ich wewnętrzne rozterki. Autorka pisze bardzo lekko i przyjemnie, czytanie od początku do końca było ogromną przyjemnością i niespodzianką. Fantastycznie wykreowani bohaterowie, barwni, niejednoznaczni, zróżnicowane osobowości. Lekkie, płynne, pikantne dialogi, cięte riposty, ogromna dawka dobrego humoru. Narracja toczy się z perspektywy Anny, dokładnie widzimy, co myśli, czuje, dlaczego tak a nie inaczej postępuje. Od samego początku poczułam do niej ogromną sympatię. Jest temperamentną, pewną siebie, nieprzebierającą w słowach młodą kobietą, zna swoją wartość. Do Arrow’a początkowo miałam bardzo mieszane uczucia. Jest szorstkim, aroganckim, pewnym siebie mężczyzną. Kilka lat temu doszło do tragedii. Arrow czuje ogromną pustkę i obwinia siebie o śmierć ukochanej. Jego wyrzuty sumienia, nie pozwalają mu normalnie żyć, nie pozwala sobie na radość, zadowolenie, szczęście. Czy zderzenie z pełną energii i wewnętrznego ciepła Anną pozwoli mu w końcu pozostawić przeszłość za sobą?

Trudne dzieciństwo, brak miłości i zainteresowania ze strony rodziców, odciskają swoje piętno. Ogromna potrzeba posiadania rodziny, kogoś bliskiego. Piękna, choć nieco zaborcza miłość braterska. Przyjaźń taka na dobre i złe, bezwarunkowa, szczera, prawdziwa. Trudne relacje międzyludzkie, strach przed odkryciem swoich prawdziwych uczuć, brak szczerości, brak zaufania. Ogromne, ogłuszające poczucie winy, które tłamsi i boli. Tajemnica z przeszłości, która burzy dotychczasowy spokój. Pikantne, idealnie wplecione w całość opisy seksu. Fascynacja, pożądanie, miłość. Trudne, wiążące decyzje.

Bardzo przyjemna lektura, bawi, wzrusza, zaskakuje, niesie emocje. Czytanie od początku do końca było przyjemnością. Ukazuje jak trudno przezwyciężyć własne słabości, ponownie zaufać. Z niecierpliwością czekam na kontynuację. Za książkę dziękuję Wydawnictwu NieZwykłe. Bardzo polecam całą serię 🙂

Tatiasza Aleksiej
Mam na imię Wiesia, książki towarzyszą mi całe życie. Czytam prawie wszystko. Jednak najbliższe mojemu sercu są dobre książki obyczajowe, literatura kobieca, sagi, książki historyczne - zwłaszcza z okresu średniowiecza, międzywojennego, II wojny światowej i powojenne. Nie pogardzę dobrym thrillerem, zwłaszcza psychologicznym i dobrą sensacją. Nie przepadam za fantastyką – czytałam jednak „Grę o tron” – uwiodła mnie i oczarowała, jestem nią zachwycona – dlatego żadnej książce nie mówię nie. Lubię wyzwania. Mój syn nazywa mnie "molem książkowym". Uwielbiam Freddie'go Mercury, Queen.

1 komentarz

Leave a Response