Unikalny tekst

„Niebezpieczny trójkąt”

Autor: Kamila Andrzejak-Wasilewska

Wydawnictwo Novae Res

Gatunek: erotyk, literatura obyczajowa.

Liczba stron: 496

Data wydania: luty 2021 r.

Książkę znajdziesz TUTAJ 🙂

Miłosny trójkąt, bracia, którzy całkowicie się różnią, są jak ogień i woda, a między nimi ona. Emocjonalny, pikantny, gorący erotyk.

    „Nie wiedziałam, ze mocny agresywny seks może być spełnieniem moich marzeń”.

Świat dla Nikoli nabiera zupełnie innych barw w chwili, gdy w jednym ze szczecińskich klubów poznaje tajemniczego bruneta. Zafascynowana mężczyzną, spędza z nim upojną noc. Obydwoje nic o sobie nie wiedzą, obiecują sobie powtórkę, jeżeli kiedyś ponownie się spotkają. Od tej pamiętnej nocy mijają cztery lata, Nikola wkrótce ma poślubić Sebastiana, z którym jest w związku od jakiegoś czasu. Jest szczęśliwa, kocha z wzajemnością. Niestety przeszłość w najmniej spodziewanym momencie daje o sobie znać. W jej życie ponownie, z impetem wkracza tajemniczy kochanek. Czy Nikola mu ulegnie?

Los bywa bardzo przewrotny i upomina się o swoje w najmniej spodziewanym momencie. Akcja powieści toczy się swoim rytmem, intryguje i niesie spore emocje. Fabuła dotyka pokomplikowanych relacji międzyludzkich, wzajemnych zależności i zwykłej codzienności. Styl autorki lekki i przyjemny. Trochę przeszkadzały mi liczne powtórzenia. Jest pikantnie, namiętnie, gorąco, odważnie. Ciekawie ukazani bohaterowie to ludzie pełni wad i zalet, ogarnięci pożądaniem, szukają mocnych wrażeń. Nikole wzbudzała we mnie sporą irytację to energiczna, zmysłowa, bardzo niezdecydowana kobieta. Sebastian to spokojny, zrównoważony, chwilami wręcz nudny facet, jego zupełnym przeciwieństwem jest Alan, pewny siebie, arogancki, męski w każdym calu. Nawarstwiające się wątpliwości i podjęcie decyzji przez Nikole w ogóle nie dziwią. Jak to się skończy? Kogo wybierze Nikol?

   „Uwielbiał krzywdzić innych, obchodziły go jedynie własne korzyści, a kobiety traktował jak zabawki”.

Powieść wciąga, skutecznie przykuła moją uwagę, chociaż emocje, jakie mi towarzyszyły podczas jej czytania były bardzo zróżnicowane. Od uśmiechu, przez irytacje, po zniesmaczenie. Wewnętrzne rozterki bohaterów, dylematy moralne, wątpliwości, podejmowane trudne decyzje. Ona jedna, a ich dwóch – do tego bracia – czy może być gorzej? Gorące, odważne sceny seksu, gdzie pożądanie przyćmiewa wszystko, a po spełnienie niesie satysfakcję. Miłość, seks, pożądanie, zdrada, tajemnice, nienawiść…

Wciągający, gorący, odważny erotyk. U jednych wzbudzi zachwyt u innych wręcz przeciwnie. Zakończenie całkowicie mnie zaskoczyło, nie tego się spodziewałam. Czekam na kontynuację. Za książę dziękuję wydawnictwu Novae Res. Polecam sympatykom pikantnych, odważnych opowieści.

Tatiasza Aleksiej
Mam na imię Wiesia, książki towarzyszą mi całe życie. Czytam prawie wszystko. Jednak najbliższe mojemu sercu są dobre książki obyczajowe, literatura kobieca, sagi, książki historyczne - zwłaszcza z okresu średniowiecza, międzywojennego, II wojny światowej i powojenne. Nie pogardzę dobrym thrillerem, zwłaszcza psychologicznym i dobrą sensacją. Nie przepadam za fantastyką – czytałam jednak „Grę o tron” – uwiodła mnie i oczarowała, jestem nią zachwycona – dlatego żadnej książce nie mówię nie. Lubię wyzwania. Mój syn nazywa mnie "molem książkowym". Uwielbiam Freddie'go Mercury, Queen.

Jeden komentarz

Leave a Response