Unikalny tekst

„Gorąca gwiazdka”

Autorki:  Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Małgorzata Oliwia Sobczak, Katarzyna Mak, Patrycja Strzałkowska, Kaja Łęcka, K.A. Figaro, Alicja Skirgajłło, Joanna Dubler, Alexa Lavenda, Elżbieta K. Kozłowska, Maya Frost

Wydawnictwo Lipstick Books

Gatunek: opowiadania

Liczba stron: 416

Data wydania: listopad 2020 r.

Opowieści z pieprzykiem, które ogrzewają przedświąteczną atmosferę. Przyjemnie spędzony czas.

   ,,Przyprawy to jedyne, co jest Wam potrzebne w związku…”

Dwanaście erotycznych opowiadań, które idealnie nadają się na długie zimowe wieczory. Każdy z nas pragnie kochać i być kochanym. Autorki dają nam coś naprawdę dobrego i różnorodnego. Jest, w czym wybierać, czym się delektować. Gorące, pełne pikanterii i erotyzmu, przy których serce zaczyna bić szybciej. Łączy je niepowtarzalny świąteczny klimat.

Każde z nich niesie coś dobrego, wzruszają, przykuwają uwagę, intrygują. Fabuła większości z nich wzbudza ogromne emocje, trudno jest się oderwać. Świat wykreowany przez autorki jest bardzo różnorodny, niepowtarzalny. Pełen spontaniczności, romantyzmu, napięcia, chwil zapomnienia. Bardzo zróżnicowany styl, pełen pasji i niepowtarzalności. Co nadaje wyjątkowości tej antologii i niesie ogromną frajdę podczas czytania. Szczerość, prostota i zaangażowanie bije z każdego z nich. Tylko czasami czułam żal, że to już koniec. Zwłaszcza w momencie, gdy zaczynałam lubić bohaterów, historia wciągała, emocje buzowały i… pozostawał jakiś wewnętrzny niedosyt, chciałoby się więcej. Duży przekrój ludzkich osobowości, charakterów, złożone, barwne osobowości. Ludzie z krwi i kości z wadami i zaletami. Jak każdy z nas popełniają błędy, muszą mierzyć się z ich konsekwencjami. Boją się samotności, odrzucenia, porażki.

Autorki poruszają szereg problemów, jakie niesie życie, codzienność. Trudne, pokomplikowane relacje damsko – męskie, zaufanie, zdrada, przebaczenie, samotność, niezrozumienie. Marzenia, próby ich realizacji. Tęsknota, ogromna potrzeba bycia z drugim człowiekiem.

Piękne, wzruszajcie, pełne energii i pikanterii opowiadania. Każde z nich jest inne, przepełnione ogromnymi emocjami. Wszystkie łączy nastrojowy, świąteczny klimat. Większość z nich bardzo mi się podobała. Za książkę dziękuję Wydawnictwu Lipstick Books. Bardzo polecam, każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Tatiasza Aleksiej
Mam na imię Wiesia, książki towarzyszą mi całe życie. Czytam prawie wszystko. Jednak najbliższe mojemu sercu są dobre książki obyczajowe, literatura kobieca, sagi, książki historyczne - zwłaszcza z okresu średniowiecza, międzywojennego, II wojny światowej i powojenne. Nie pogardzę dobrym thrillerem, zwłaszcza psychologicznym i dobrą sensacją. Nie przepadam za fantastyką – czytałam jednak „Grę o tron” – uwiodła mnie i oczarowała, jestem nią zachwycona – dlatego żadnej książce nie mówię nie. Lubię wyzwania. Mój syn nazywa mnie "molem książkowym". Uwielbiam Freddie'go Mercury, Queen.

Jeden komentarz

Leave a Response